Halley Feest 2018

Na het succesvolle jubileumfeest is het eindelijk weer zover: het Halleyfeest 2018! We vieren het feest graag met jullie op zaterdag 16 juni, dus pak je kans en koop een kaartje.

Zowel leden als oudgedienden zijn van harte welkom op het feest, maar ook voor vrienden en familie staat de deur die avond open. Samen knallen we het seizoen uit, want op het feest worden alle kampioenen en gepromoveerden gehuldigd. Dat mag je niet missen toch?!

Op zaterdag 14 april houden we de eerste verkoopdag voor het Halley feest 2018. De hele speeldag kun je in het KBC je komst voor 5 euro verzekeren. We vieren het feest graag met jullie op zaterdag 16 juni, dus pak je kans en koop een kaartje!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *