Verslag van Kampioen D1!

Alles en iedereen is weer boven water. Wat een mooi feestje was het weer!!

Een korte samenvatting van gister: aan een 3-1 winst bij Dynamo hadden we genoeg, maar vanaf moment 1 werden we onder druk gezet door Tubbergen. 0-2 was de stand na 2 sets, we maakten het voor onszelf weer onnodig spannend. We sleepten er nog wel een 3-2 uit, maar moesten met deze uitslag afwachten wat Lutheria zou doen. Zouden ze 4-0 winnen, waren zij de kampioenen. Wat een spanning weer. Met onze connecties in De Lutte werden we op de hoogte gehouden van de stand. Gelukkig duurde het niet al te lang, niemand hield het meer in de kantine van ‘t KBC. De 2e set was het raak, dvo won met 24-26!

Eindelijk!!!!! Iets vertraagd maar het feest kon beginnen. We hebben het geflikt!! Nu rust ons nog 1 taak en dat is die beker pakken op zaterdag 12 mei!

Dames 2 zal volgende week zaterdag promotie/degradatie wedstrijden moeten spelen om te handhaven in de promotieklasse. Dus haal de toeters en bellen voor de één na laatste keer uit de kast en moedig ze aan!! 28 april in Apeldoorn!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *